groep 1/2
Barbara de Kruiff, Anke Kluijt, 

Avondvierdaagse informatie

LAATSTE NIEUWS AVOND VIERDAAGSE

 

OP DINSDAG 19 JUNI GAAT DE AVONDVIERDAAGSE WEER VAN START!!!!

GRAAG NOG EVEN UW AANDACHT VOOR DE VOLGENDE PUNTEN:

HET ZOU ERG FIJN ZIJN ALS IEDEREEN OP TIJD IS EN ZICH ELKE AVOND AANMELDT!

DE DEELNEMERS VOOR DE 5 KM VERZAMELEN ZICH BIJ DE APOTHEEK OM UITERLIJK 18.00 UUR WE VERTREKKEN OM 18.05 UUR

DE DEELNEMERS VOOR DE 10 KM VERZAMELEN ZICH BIJ DE INGANG VAN DE BEGRAAFPLAATS OM 17.55 UUR EN VERTREKKEN OM 18.00 UUR

IEDEREEN IS ZELF VERANTWOORDELIJK VOOR ZIJN/HAAR KIND. MOCHT U EEN AVOND NIET MEE KUNNEN LOPEN DAN DIENT U ER ZELF VOOR TE ZORGEN DAT ER IEMAND ANDERS IS DIE MET UW KIND MEE KAN LOPEN

ALS UW KIND ZIEK IS OF OM ANDERE REDENEN NIET MEE KAN LOPEN WILT U DIT DAN DOORGEVEN AAN IEMAND ANDERS DIE WEL GAAT LOPEN ZODAT WE NIET VOOR NIKS STAAN TE WACHTEN ’S AVONDS

WE RADEN U AAN GOEDE WANDELSCHOENEN AAN TE DOEN.

DE EERSTE AVOND WILLEN WE WEER EEN GROEPSFOTO MAKEN

NEEM BIJ WARM WEER ZELF OOK NOG WAT EXTRA DRINKEN MEE, EEN SNOEPJE OF KOEKJE MAG NATUURLIJK MAAR ZORG ERVOOR DAT WE DE ROUTE NETJES ACHTERLATEN. GOOI PAPIER EN ANDERE ROMMEL NETJES IN EEN AFVALBAK!

IN DE PAUZE IS ER VOOR IEDEREEN IETS TE DRINKEN EN WAT LEKKERS.

DE LAATSTE AVOND (VRIJDAG) VERTREKT DE 10 KM OM 17.45 UUR!! EN DE 5 KM OM 18.15 UUR!! ZORG DAT U OP TIJD BENT!! DOOR HET AANPASSEN VAN DE VERTREKTIJDEN KOMEN ALLE KINDEREN ROND 19.30 / 20.00 UUR TEGELIJK AAN IN DE SPEELTUIN. DE KINDEREN KOMEN DAN MET DE COMPLETE GROEP ( 5 & 10 KM) AAN IN DE SPEELTUIN.

IN DE SPEELTUIN KRIJGT IEDEREEN DIRECT NA AANKOMST ZIJN WANDELBOEKJE EN MEDAILLE UITGEREIKT…….DUS GA GEZELLIG NOG EVEN MEE!

 

WE HOPEN OP MOOI WEER EN WENSEN IEDEREEN 4 LEUKE, GEZELLIGE WANDELDAGEN TOE!!


Schoolvoetbal groep 1/2
Hierbij alle informatie rondom het schoolvoetbal voor groep 1/2

Team 1: (coach = vader Isaac)
Isaac
Novel
Olivier
Devin
Qwen
Loïs
Finette

Team 2: (coach = Esther)
Bram
Sylven
Lucas
Pepijn
Melina
Defne
Davin
Modou

Klik hier voor het programma voor groep 1/2.
Klik hier voor de poule-indeling, toernooi-info, kleedkamer-indeling enz.


 

Schoolvoetbal groep 5/6 en 7/8
Groep 5/6:
De jongens van zijn bij elkaar 1 team:
(Oscar, Rens, Gyan, Jamie, Sem, Michael, Youri)

Bij de meisjes is het ook gewoon 1 team:
(Jailynn, Claire, Selena, Katie, Nienke, Zoë, Nathalie, Liv B, Florien, Liv E en Lilly)

GROEP 7/8:

De jongens van zijn bij elkaar 1 team!

Bij de meisjes hebben we 2 teams gemaakt: 

Team 1:
Rojin
Roos
Liza
Rosalie
Jenna
Amy
Lotte
Naomi
Sofie

Team 2:
Harier
Liv
Mila
Cindy
Lieke
Amber
Zoë
Kathrin
Merel
Robyn

Klik hier voor het programma, de poule-indeling en allerlei andere informatie.

Schoolvoetbal groep 3/4
Team 1:
Lucas Smit
Damian Smit
Joop Smits
Joey Smits
Emre Gottekin
Roan van Stein
Mika Bruinier

Team 2:
Renske Wind
Bobbie Joe Zegstroo
Kate Cornelissen
Kane Kroes
Rika van der Vegt
Justin van Duijn
Mauro Smits

Voor alle informatie over het programma en kleedkamers enz klik hier! 

Welkom
Welkom in groep 1-2. Nieuws en foto’s staan op de groepspagina van de schoolsunited groepsapp. Ouders/verzorgers hebben hiervoor een code gekregen.