Ons team 

Directeur:        Charis van Doorn              E-mailadres: directie.halverwege@jl.nu
Coördinator:   Jelka van der Galiën          E-mailadres: jelka.vandergalien@jl.nu
IB-er:                Rachel de Vos.                    E-mailadres: rachel.devos@jl.nu
Administratie: Jorie Kniep-Warmels         E-mailadres: admin.halverwege@jl.nu

Groep 1/2: Barbara de Kruiff en Anke Kluijt. 
Groep 3/4: Natasja Lammers en Esther Deerenberg.
Groep 5/6: Karen Santen en Maureen Padt. LIO-stagiaire Ozlem Kinik.
Groep 7/8: Sanne Heijma (zwangerschapsverlof van Romy Hoogland) en Jelka van der Galiën. 

Onderwijsassistent: Tamara Eppink en Sandra Koenders.
Gymdocent: Britt Hekelaar.
Conciërge: Aart Nobel.
             


Onze e-mailadressen zijn: 
barbara.dekruiff@jl.nu
anke.kluijt@jl.nu
natasja.lammers@jl.nu
esther.deerenberg@jl.nu
karen.santen@jl.nu
maureen.padt@jl.nu
sanne.heijma@jl.nu
romy.hoogland@jl.nu
jelka.vandergalien@jl.nu
tamara.eppink@jl.nu
sandra.koenders@jl.nu